WYCIECZKA NA WYSPĘ TROPIKALNĄ

Pod koniec roku szkolnego odbyła się wycieczka autokarowa do miejscowości Krausnick koło Berlina. Spod szkoły wyjechały dwa autokary, a w nich uczniowie klas 4-6 i młodsze dzieci z rodzicami. Po dwugodzinnej podróży nagle wśród lasów wyłoniła się potężna konstrukcja przypominająca wielkie igloo. Każdy już wiedział, że wreszcie dojechaliśmy do Tropical Islands – największego tropikalnego parku rozrywki i wypoczynku w Europie. Zobaczyliśmy, że w potężnym, wręcz kosmicznym hangarze mieści się rajska wyspa. Wycieczkowicze mogli przenieść się w świat egzotyki i dalekich krajów znanych tylko z pocztówek. Atrakcji było wiele. Dzieci były niezdecydowane, czy popluskać się i poszaleć na sztucznych falach w Morzu Południowym, czy też wybrać cieplejszą kąpiel w lagunie. Najwięcej jednak chętnych było w strefie
Amazonii, ulokowanej na zewnątrz, obejmującej ogrzewane odkryte baseny wraz z wodospadami, dyszami i innymi wodnymi atrakcjami.
Na pewno wspólnie spędzony czas z mamą i tatą pozwolił wzajemnie się poznawać i zacieśniać więzi rodzinne. Chwile spędzone na wyspie pozostaną długo w pamięci dzieci.
Dziękujemy bardzo organizatorom wycieczki i opiekunom: Paniom- Janinie Pieczonka, Dorocie Szyndrowskiej- Czerkies, Honoracie Łabędzkiej oraz Panom- Krzysztofowi Czerkies i Amancio Arcia Chiari.

Napisano w Informacje, Szkoła