ĆWICZYMY BEZCENNE UMIEJĘTNOŚCI
Czwartego listopada odwiedził nas pan Paweł Kondratowicz, który pracuje jako ratownik medyczny. Przyniósł ze sobą profesjonalny sprzęt, aby klasa V i VI mogły pod jego fachowym okiem doskonalić umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Wszyscy bardzo [...]








