Dnia 8 listopada w naszej szkole odbył się “Dzień postaci z bajek” zorganizowany przez samorząd uczniowski. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Inicjatorką tego dnia była Pani Kasia Polanica.

Dzieci były poprzebierane za postaci z różnych bajek m.in. Śpiąca królewna, Spongebob, Sąsiedzi, Bob budowniczy, Asteriks i Obeliks, Alladyn itp. W tym dniu nie tylko dzieci brały czynny udział. Przebrało się również dwóch nauczycieli. Pani Agnieszka Tyszkiewicz- Buchingier wcieliła się w rolę Pocahontas, a Pani Honorata Łabędzka w Harrego Pottera.

W skład komisji, która wyłoniła zwycięzców weszła Pani Dyrektor Iwona Sancewicz, opiekun samorządu uczniowskiego Pani Agnieszka Tyszkiewicz- Buchingier oraz przewodnicząca samorządu uczniowskiego Zosia Murawa. Zwycięzcami w kategorii dzieci zostali Śpiąca królewna (Maja z klasy IV), Spongebob (Maja z  klasy III) oraz Sąsiad (Ziemowit z klasy I). Natomiast              w kategorii nauczyciele wygrał Harry Potter (Pani Honorata Łabędzka). Zwycięzcy otrzymali nagrody zasponsorowane przez Radę Rodziców. Większość uczniów uznała że to był bardzo ciekawy dzień w szkole.

 

Zastępca przewodniczącej

samorządu uczniowskiego

Gabrysia Murawa