W ramach obchodów Dnia Ziemi uczniowie pod opieką pani Moniki zorganizowali „Pchli targ”. Pojawiły się zabawki, gry planszowe, książki i wszelkiego rodzaju gadżety. Każdy mógł kupić za niską cenę wybraną rzecz, albo wymienić na inną. Przynosząc do szkoły różnorodne przedmioty uczniowie podarowali im drugie życie. Atmosfera była radosna, a pchli targ okazał się świetną zabawą i nauką w jednym.