23 kwietnia drużyna chłopców w składzie: Bartosz Daniel, Jan Łabędzki, Radosław Pędzioch, Dawid Kasperowicz i Franciszek Smoleński wzięli udział w Trójboju lekkoatletycznym, który odbył się na Stadionie Miejskim w Gubinie. Chłopcy rywalizowali z reprezentantami innych szkół w trzech konkurencjach: biegu na 60 metrów, skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową. W każdej z nich osiągnęli naprawdę dobre wyniki, które zostały przeliczone na punkty. Ostatecznie uplasowaliśmy się na czwartym miejscu, tracąc jedynie 5 punktów do miejsca trzeciego. Najlepszy wynik indywidualny w naszej drużynie uzyskał Dawid Kasperowicz – 125 punktów.