W środę wróciliśmy z trzydniowej wycieczki znad morza. Brały w niej udział dzieci klas 1-3, ale chętnie dołączyli uczniowie z klas 5-8. Miejscem docelowym naszej wycieczki było Międzywodzie- Ośrodek Kolonijny. Otrzymaliśmy pokoje kilkuosobowe, z czego wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni. W czasie pobytu byliśmy na molo w Międzyzdrojach i w Morskim Centrum Nauki w Szczecinie. W Forcie Gerarda w Świnoujściu przeszliśmy porządną musztrę. Weszliśmy również na latarnię morską liczącą 308 schodów. Podziwialiśmy wspaniałą panoramę z wieży widokowej w Wolinie. Należy również wspomnieć o półtoragodzinnym rejsie po morzu. Do domu wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń. Pamiątkowe zdjęcia na stronie szkoły będą miłym wspomnieniem.