Tradycyjnie, tuż przed feriami, odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa. Świetlica udekorowana kolorowymi balonami, łańcuchami i błyszczącymi ozdobami zachęcała do szalonej zabawy – najpierw uczniów klas 1-3, a później klas 5-8. Dzieci przebrane były w oryginalne i barwne stroje ulubionych bohaterów z bajek oraz filmów. O świetną zabawę dla młodszych zadbały uczennice klasy czwartej. Dużo konkursów i świetna muzyka gwarantowały dobrą zabawę. Podczas balu przewidziane były przerwy na odpoczynek, podczas których na zmęczonych tancerzy czekał słodki poczęstunek. Musiały to być pączki, bo przecież w tym dniu był tłusty czwartek. Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się znakomicie, a czas spędzony w miłej atmosferze pozostanie na długo w naszej pamięci.