Po przerwie wielkanocnej wróciliśmy do nauki oraz organizowania różnych  ciekawych wydarzeń.

Klasy I-IV w ramach zajęć w ,,krainie eksperymentów konstruowały rakiety i katapulty z materiałów nadających się do ponownego przetworzenia.

Odbyły się kolejne koncerty Lubuskiego Biura Koncertowego.

Nasze matematyczne głowy próbowały swoich sił biorąc udział w konkursie ,,Archimedes.

Spotkanie z policjantami dotyczyło cyberprzemocy.

Klasy od I do IV miały okazję obejrzenia przedstawienia teatralnego opartego na motywach lektury ,,Akademia Pana Kleksa”, oraz koncert w szkole muzycznej.

Samorząd Uczniowski zorganizował obchody Dnia Ziemi w formie rywalizacji grup. Naszym wkładem w ochronę środowiska było uczestnictwo w ogólnopolskiej akcji – sprzątnie najbliższej okolicy.

Klasa V przygotował apel z okazji kolejnej rocznicy uchwalenia pierwszej polskiej konstytucji w 1791 roku. Mając świadomość tego, jak powinien wyglądać nasz patriotyzm na co dzień, udaliśmy się na długi majowy weekend.